• Sprzedaż ciast

• Akcja "Sprzedaż ciast" to akcja raz w tygodniu dokonywana jest sprzedaż ciast , galaretek, słodkości przygotowanych przez rodziców i uczniów.

Dochód ze sprzedaży wpłacany jest tego samego dnia na konto Julii K w  "siepomaga" na leczenie Julki.

Pomagamy Julii.

Z Julką – zawsze. Całym sercem i w różny sposób staramy się o to, by Julka bardziej mogła cieszyć się swoim dzieciństwem. Cała społeczność naszej szkoły: uczniowie, nauczyciele, ale także rodzice i pracownicy obsługi – wszyscy dokładamy nasze małe cegiełki w wielkiej sprawie, którą jest polepszenie stanu zdrowia Julii. Szkoła zaplanowała i realizuje cykliczne wydarzenie, w ramach którego co tydzień inna klasa piecze słodkie przysmaki, by potem sprzedawać je, a zarobione w ten sposób pieniądze przekazywać na zbiórkę na stronie siepomaga. Wiele osób z naszej szkoły dokonuje tam także indywidualnych wpłat. Oprócz tego są i tacy, którzy kierując się nie tylko odruchem serca, ale i praktycznym podejściem do całej akcji, postanowili przekazać 1% swojego podatku po to, by akcja nabrała tempa. Ponadto 25 września wybieramy się na PUK Arenę, gdzie ramię w ramię z innymi szkołami będziemy zdobywać fundusze na leczenie naszej dzielnej Julii. Planujemy loterię fantową i zamierzamy częstować lemoniadą. Inną naszą aktywnością jest zbiórka kasztanów i mająca odbyć się w najbliższych tygodniach sprzedaż własnoręcznie wykonanego rękodzieła w postaci dekoracji z jesiennymi motywami. Wszystkie te działania, których liczba na pewno jeszcze się zwiększy, mają na celu to, by w możliwie najszybszym czasie zebrać jak największą kwotę. Pierwsze efekty już są… Klasy IV i V z upieczonych słodkości zebrały kwotę 622 zł. Może wkrótce i życie Naszej Julii uda nam się wspólnymi siłami nieco osłodzić.