• Projekty i zajęcia pozalekcyjne

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o udziale naszej szkoły w programie „Szkoła Pozytywnego Myślenia 2.0”, organizowanym przez Fundację „Instytut Edukacji Pozytywnej”.

Głównym celem programu jest promocja i profilaktyka zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży oraz nauka, jak dbać o dobrostan psychiczny, co na niego wpływa i jak on wpływa na nasze funkcjonowanie. „Szkoła Myślenia Pozytywnego” to roczna przygoda pełna wrażeń, empatii, zrozumienia i pracy nad otwartością, holistycznym dbaniem o zdrowie, o siebie i otoczenie.

Serdecznie zachęcamy Państwa oraz uczniów do zaangażowania w aktywności, które będą proponowane w trakcie roku szkolnego 2023/2024 w ramach realizacji programu.

Za koordynację programu w „Zielonej Szkole” odpowiada psycholog – p. Lidia Szlągiewicz, oraz pedagog specjalny - p. Aldona Maćkiewicz. Więcej informacji na temat programu można znaleźć pod adresem: